Koalicja Zjednoczeni dla Siedlec

15 Październik, 2018

21 października, podczas wyborów samorządowych, zdecydują Państwo o przyszłości naszego miasta. Wasza decyzja wpłynie na stan Siedlec przez najbliższe 5 lat. Wasz znak X przy nazwisku kandydata to wskazanie czy Nasze Miasto ma się dalej rozwijać czy pogrążyć w ogólnopolskich sporach politycznych. Ja proponuję BUDUJMY DALEJ. Gwarantuję Państwu, że żadne polityczne, ogólnopolskie spory, nas nie dotkną. Będziemy remontowali chodniki i ulice, wyremontujemy szkoły. W Siedlcach powstaną nowe sale gimnastyczne i sportowe. Wybudujemy nowe drogi, w tym zakończymy obwodnicę pomiędzy ulicami Janowską i Kazimierzowską. W spokoju i z dala od wielkiej polityki będziemy rozwijali nasze Siedlce i tworzyli warunki do tworzenia nowych miejsc pracy.

ZJEDNOCZENI DLA SIEDLEC

Prawo i Sprawiedliwość – Lider koalicji rządowej w Polsce, która wprowadziła program 500+, obniżenie wieku emerytalnego z 67 lat do 60 dla kobiet i 65 dla mężczyzn. Rząd PiS skutecznie przeciwstawił się polityce Platformy Obywatelskiej, która była zwolennikiem przyjmowania uchodźców do Polski.
Siedleckie Towarzystwo Samorządowe – Bezpartyjne stowarzyszenie, które powstało w 1994 roku. Samorządowcy STS, to ludzie aktywnie działający na rzecz Siedlec. Głównym celem działalności jest budowanie wspólnoty lokalnej, rozwój naszej „małej ojczyzny”, propagowanie chrześcijańskiego systemu wartości, poszanowanie prawa własności i dobra ogółu. STS był inicjatorem programów Rodzina 3+ i Senior 65+.
Porozumienie Jarosława Gowina – Rządowy koalicjant PiS, liderem ugrupowania jest Jarosław Gowin, wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Program stronnictwa oparty jest na zasadach tradycji i wiary, działaniach na rzecz bezpieczeństwa i sprawiedliwości, a także wspieraniu polskich rodzin.
Partia Republikańska – Ugrupowanie mające swoją reprezentację w Sejmie RP. Tworzą je młodzi ludzie, którzy ideowo wyznają trzy główne zasady republikańskie, tj: dobro wspólne, podmiotowość państwa polskiego, ochrona życia.

Łączą nas tradycyjne wartości i wspólna praca dla dobra Siedlec. Wybierzmy świadomie i odpowiedzialnie.

Karol Tchórzewski